недела, 31. мај 2020. Вести денес: 21
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

Ѓорче Петров со дронови и камери снима како се чистат улиците- проблемот е што и пред камери тие не ги чистат (ВИДЕО)

Ѓорче Петров со дронови и камери снима како се чистат улиците- проблемот е што и пред камери тие не ги чистат (ВИДЕО)

Фан страната Ѓорче Петров сподели видео од чистењето на улиците во општината додека сето тоа беше снимено со дронови и камери.

-Како се мијат улиците во Ѓорче Петров. 🤣
1. Се местат камионите и се крева дронот.
2. Од страната ставена камера и кренат дрон, камионите тргнуваат во кадар.
3. Половина улица каде што снимаат измиена, другата половина не. 🤣🤣
За луѓе кои 4-ти јули прават една година и не ја доправија, не може друго да се очекува.
Какви луѓе…, стои во нивниот пост на Фејсбук.

Како се мијат улиците во Ѓорче Петров. 🤣1. Се местат камионите и се крева дронот.2. Од страната ставена камера и…

Gepostet von Ѓорче Петров am Freitag, 15. Mai 2020

 

Коронавирус