понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 115
home Скопје

Герила акција пред влезот на општина Аеродром: На Марин му донесоа голф терен (ФОТО)

Герила акција пред влезот на општина Аеродром: На Марин му донесоа голф терен (ФОТО)

Герила акција пред влезот на општина Аеродром денес беше спроведена од членови на УМС на ВМРО-ДПМНЕ.

Имено, тие на градоначалникот Златко Марин му донесоа голф терен.

Коронавирус