понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 54
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

(ФОТО) Телевизор и кревет пливаат во Вардар

(ФОТО) Телевизор и кревет пливаат во Вардар

Актерката и активистката за чиста животна средина Ирена Ристиќ на нејзиниот Фејсбук профил објави фотографии од телевизор и кревет фрлени во Вардар

-Ој, Вардаре македонски… ти ја красиш Македонија – напиша Ирена во прилог на фотографиите.

Коронавирус