сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 77
home Скопје

ФОТО: Пожар беснее на Водно

ФОТО: Пожар беснее на Водно

Предмалку избувна пожар на скопската планина Водно, а пламените јазици брзо се шират.

Од официјалните власти се уште нема никакво известување.

Коронавирус