среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 28
home Скопје

ФОТО: Полициско комбе пропадна во дупка во Аеродром

ФОТО: Полициско комбе пропадна во дупка во Аеродром

Фотографија од полициско комбе заглавено во дупките полни со вода по улиците низ Аеродром, објави Фејсбук групата „Аеродром во моето срце“.

-Почнаа и полициските возила да пропаѓаат во дупките низ #Аеродром!, пишува на групата.

 

Коронавирус