сабота, 28. март 2020. Вести денес: 108
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

ФОТО: Комити го “запалија” Скопје

ФОТО: Комити го “запалија” Скопје

Навивачите на Вардар, популарните Комити, вечерва го имаат своето најавено дефиле пред натпреварот во недела и славјето на Есенската титула.

Дефилето поминува одлично, а „Вардар Фанс” Ви носи неколку фотографии од лице место: