недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 45
home Скопје

ФОТО: Густ црн чад ги загуши утрово драчевчани

ФОТО: Густ црн чад ги загуши утрово драчевчани

Густ црн чад ги загуши утрово драчевчани.

Чадот избива од старата Циглана која не е во функција со години, а која се наоѓа во местото викано потсатница во Драчево.

Коронавирус