понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 89
home Скопје

ФОТО: Црн облак над Ѓорче Петров

ФОТО: Црн облак над Ѓорче Петров

Црн облак се гледа над општината Ѓорче Петров во Скопје.

Загрижен граѓанин до нашата редакција испрати фотографии во кои како што вели има можност да е пожар.

Локални избори 2021