понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 73
home Скопје

ФОТО: Автомобил падна во езерце во Градски парк

ФОТО: Автомобил падна во езерце во Градски парк

Автомобил „Пежо 206“ паднал во езерце во Градскиот парк во Скопје.

Засега не се познати причините за оваа незгода.

Фотографиите се објавени на Фејсбук групата „Ние сме од Скопје“.

Коронавирус