недела, 5. јули 2020. Вести денес: 137
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Скопје

Две улици во Центар утре без струја

Две улици во Центар утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известува дека на ден 08.10.2019 година (вторник) во периодот од 09:30 до 14:00 часот, без електрична енергија ќе останат корисниците од улиците Ганчо Хаџипанзов и Караорман (општина Центар).

Парламентарни избори 2020