недела, 31. мај 2020. Вести денес: 27
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

„Додека Шилегов тоне во омраза, градот Скопје тоне во проблеми – Оставка веднаш“

„Додека Шилегов тоне во омраза, градот Скопје тоне во проблеми – Оставка веднаш“

Секогаш кога Петре Шилегов нема аргументи, има навреди и омаловажувања. Тоа е до карактерот на човекот, а овој човек нема грам доблест, способност и желба да работи за Скопје.

Додека тој тоне во омраза, градот Скопје тоне во проблеми. Оставка веднаш, за Скопјани да добијат вистински градоначалник!, реагираат од Советничката група на Вмро-Дпмне и Коалицијата на Град Скопје.

Коронавирус