сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 61
home Скопје

Дино Мерлин ја посети зоолошката во Скопје (ФОТО)

Дино Мерлин ја посети зоолошката во Скопје (ФОТО)

Познатиот пејач Дино Мерлин вчера беше во посета на Зоолошка градина Скопје каде се дружеше со животните и со посетителите.

Најмногу време, Мерлин помина со најмалите обожаватели.

Коронавирус