сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 57
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Скопје

Денес без вода дел од Припор

Денес без вода дел од Припор

Денес поради уличен дефект Ф-80мм на ул.„Христо Татарчев“ кр.20, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од 1-ва зона Припор од 09:00 часот до завршување на работите.

Коронавирус