четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 78
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски

home Скопје

Делови од улицата „Партениј Зографски“ утре без струја

Делови од улицата „Партениј Зографски“ утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 02.03.2021 година ( вторник ) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 10.00 до 11.30 часот, корисниците од ул. Партениј Зографски бр.32, 34, 46, 47, 48, 49, 51 и 53. ( општина Центар )

Коронавирус