вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 131
home Скопје

Делови од Пржино утре без струја

Делови од Пржино утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 23.10.2020 година ( петок ) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 08.30 до 12.30 часот, корисниците од улиците Кара Трифун и Караџица во населба Пржино.( општина Кисела Вода )

Коронавирус