понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 162
home Скопје

Делови од Кисела Вода и Центар утре без струја

Делови од Кисела Вода и Центар утре без струја

Од ЕВН Македонија АД е добиено известување дека на ден 20.02.2018 година, вторник, без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 08:30 до 14:00 часот, корисниците од ул. „Дренак“, општина Кисела Вода.

– во периодот од 08:30 до 15:00 часот, дел од корисниците од улиците „Владимир Назор“, „Кумровец“ и „Ѓорѓи Абаџиев“ во општина Центар.

 

 

Коронавирус