петок, 7. август 2020. Вести денес: 139
home Скопје

Делови од Карпош без струја

Делови од Карпош без струја

ЕВН известува дека поради планирани зафати на електро дистрибутивната мрежа денес без електрична енергија од 09 до 12 часот ќе останат корисниците од бул.Партизански Одреди бр.153 (опш.Карпош – Скопје).

Коронавирус