вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Скопје

Делови од Илинден утре без струја

Делови од Илинден утре без струја

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, без електрична енергија утре ќе останат следните корисници:

• од 08:00 до 14:00 часот, корисниците од дел од нас. Илинден, поточно улиците бр. 32 и бр. 34 и објектите во околината на хотелот Белви . (Општина Илинден )

Коронавирус