петок, 10. јули 2020. Вести денес: 25
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Скопје

Делови од Гази Баба и Студеничани утре ќе останат без струја

Делови од Гази Баба и Студеничани утре ќе останат без струја

Заради  технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, на ден 02.09.2019-та година, понеделник, без електрична енергија ќе останат:

-од 09:00 до 13:00 часот, корисниците од  дел од с.  Батинци. (општина Студеничани)

-од 09:00 до 14:00 часот, корисниците од  ул. „Жан Жорес“ и ул. „12“ во нас. Хиподром 2. (општина Гази Баба)

Парламентарни избори 2020