понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 162
home Скопје

Дел од улицата „Костурски Херои“ денес без вода

Дел од улицата „Костурски Херои“ денес без вода

ЈП Водовод и канализација информира дека денес (вторник) поради давање на водоводен приклучок од Ф 100 мм на ул.Костурски Херои бр.2 г , без водоснабдување од 08:00 до завршување на дефектот ќе останат дел од корисниците од ул.Костурски Херои , од потегот на ул.Орце Николов до ул.Радњанска . (општина Центар)

Коронавирус