сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Скопје

Дел од општина Центар утре ќе остане без вода

Дел од општина Центар утре ќе остане без вода

Од ЈП „Водовод и Канализација“ најавија дека на ден 03.01.2020 година (петок), заради остранување дефект на водоводна цевка со пречник 80мм на улица „Мирче Мацан“, бр.17, без водоснабдување ке бидат корисниците на улица „Мирче Мацан“ и „Ново Маало“, од 08:00 часот до отстранувањето на дефектот.

Овие улици се наоѓаат во општина Центар.

 

Парламентарни избори 2020