среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 25
home Скопје

Дел од општина Центар утре ќе биде без вода

Дел од општина Центар утре ќе биде без вода

Од ЈП Водовод и Канализација добивме известување дека на ден 05.02.2021 година ( петок ) поради изведување на водоводен приклучок од Ф – 80 мм на ул. Владимир Назор бр.17, во периодот од 08.00 часот па се до завршување на работата без вода ќе останат корисниците од ул. Владимир Назор. ( општина Центар )

ЕУРО 2020

Македонија