недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 0
home Скопје

Дел од општина Центар утре без вода

Дел од општина Центар утре без вода

Од ЈП Водовод и Канализација, добиено е известување дека на ден 16.10.2018 година (вторник), поради дефект на приклучна цевка од Ф ¾“на ул.Христо Смирненски бр.32, без  водоснабдување од 08:00 часот ќе останат корисниците на дел од ул.„Христо Смирненски“ и дел од ул.„Борка Талевски“ до завршување на истиот. (општина Центар)