четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 157
home Скопје

Дел од Никиштани утре без струја

Дел од Никиштани утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека утре (среда) без електрична енергија од 9:30-15 часот без електрична енергија ќе останат корисниците на дел од селото Никиштани.

Коронавирус