среда, 11. мај 2022. Вести денес: 141
home Скопје

Дел од „Костурски Херои“ утре без вода

Дел од „Костурски Херои“ утре без вода

Корисниците од улицата Костурски Херои на потег од бул „Партизански Одреди“ до улицата „Дебарца“ во општина Центар утре ќе бидат без вода во период од 9 часот наутро до завршување на работите за отстранување на дефектот.

Прекинот во снабдувањето со вода е поради дефект на огрлица со Ф- 100мм на улицата „Костурски Херои“ бр.6.

Најнови вести

Коронавирус