петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 105
home Скопје

Дел од Кисела Вода утре без струја

Дел од Кисела Вода утре без струја

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 27.12.2018 година (четврток) без електрична енергија од 09.00 до 10.30 часот ќе останат дел од корисниците од ул. Саса – 2. ( ул.1513 ) во општина Кисела Вода.

Во период од 09:00 до 11:00 часот, дел од ул. Марко Орешковиќ, дел од ул. Димо Хаџи Димов околу бреви 105-113. (општина Кисела Вода);