четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 190
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Скопје

Дел од Центар утре без вода

Дел од Центар утре без вода

Од ЈП Водовод и Канализација известуваат дека на ден 06.05.2020 година, поради дефект на огрлица од Ф-2цол на Булевар „Адолф Цибровски“ 25 во населба Центар, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците на ул.„Адолф Цибровски“, водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:00 часот до санирање на дефектот.

Парламентарни избори 2020