четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Скопје

Дел од булевар АСНОМ утре ќе биде без вода

Дел од булевар АСНОМ утре ќе биде без вода

ЈП Водовод и Канализација известува дека на ден 19.05.2022 година ( четврток ) поради уличен дефект од ф – 100 мм на бул. АСНОМ бр.84 во периодот од 09.00 часот, па се до отстранување на дефектот без вода ќе останат корисниците од бул. АСНОМ од бр.74 до бр.112 – парни броеви.

Коронавирус