недела, 5. јули 2020. Вести денес: 58
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Скопје

Дел од Автокоманда утре без вода

Дел од Автокоманда утре без вода

Од ЈП Водовод и канализација е добиено известување дека утре поради уличен дефект од ф-100 мм., на улица Јани Лукровски 12 , прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од оваа улица висока зона од 9 часот до завршување на дефектот. Ова го соопшти РЦУК.

Парламентарни избори 2020