четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 108
home Скопје

Дел од Аеродром утре без струја

Дел од Аеродром утре без струја

Заради закажани технички зафати денеска без електрична енергија ќе останат делови од општина Аеродром.

Како што соопшти РЦУК, во периодот од 11:00 до 11:30 часот корисниците од булеварот „Јане Сандански“ бр. 79А. во општина Аеродром. 

Коронавирус