среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 137
Во живо

ВО ЖИВО: 31 година ВМРО-ДПМНЕ „Македонија за сите луѓе“

home Скопје

Булевар АСНОМ утре без вода

Булевар АСНОМ утре без вода

Од ЈП Водовод и Канализација известуваат дека на ден 07.05.2020 година ( четврток ) поради дефект на затворач од ф – 80 мм на бул. АСНОМ бр.142, во периодот од 09.00 часот па се до отстранување на дефектот без вода ќе останат корисниците од бул. АСНОМ. ( општина Аеродром )

ЕУРО 2020

Македонија