четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Скопје

Без вода утре населба Железара

Без вода утре населба Железара

ЈП Водовод и канализација известува дека на ден 18.05.2022 поради дефект на приклична цевка на ул.Зеничка бр.22 прекинато водоснабдување ке има Населба Железара.

Водоснабдувањето ке биде прекинато од 08.30 часот до завршување со санација на дефектот.

Коронавирус