среда, 8. декември 2021. Вести денес: 102
home Скопје

Без вода утре корисниците од „Црвена вода“

Без вода утре корисниците од „Црвена вода“

Поради изведување водоводен приклучок Ф-80 мм на улица Црвена Вода бр.11 во Центар, утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од истата улица.

Корисниците од „Црвена Вода“ ќе немаат вода од 08:30 часот до завршување на приклучокот.

Коронавирус