понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 17
home Скопје

Без вода утре ќе остане дел од Кисела Вода

Без вода утре ќе остане дел од Кисела Вода

Од ЈП Водовод и Канализација добивме известување дека на ден 18.09.2020 година (петок)  поради давање приклучоци од ф – 1 цол на ул. Востаничка, во периодот од 08:30 часот па се до завршување на работата без вода ќе останат корисниците од ул. Востаничка. ( општина Кисела Вода )

Коронавирус