сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Без вода утре дел од општина Центар

Без вода утре дел од општина Центар

Од ЈП „Водовод и Канализација“ е добиено известување дека заради изведување на водоводен приклучок на водоводна мрежа со пречник 80 мм на ул. „Црвена Вода“ бр. 37, без водоснабдување на ден 13.03.2020 (петок), од 09:00 часот до завршување на интервенцијата, ќе останат корисниците од истата улица. (Општина Центар)

 

 

Коронавирус