недела, 12. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Скопје

Без вода неколку улици во Кисела Вода

Без вода неколку улици во Кисела Вода

Јавното претпријатие Водовод и канализација ги известува граѓаните дека поради изведување водоводен приклучок од Ф-80мм. на крстосницата Иван Козаров со Божидар Аџија населба Кисела вода, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од улиците: Божидар Аџија, Иван Козаров и Вера Јоциќ од 12:00часот до завршување за преземената активност.

Парламентарни избори 2020