сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 16
home Скопје

Без вода корисниците од населба 11 Октомври (бараки)

Без вода корисниците од населба 11 Октомври (бараки)

Поради дефект на приклучна цевка ф-5/4 на Добромир Хрс 55б, денеска прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од населба 11 Октомври (бараки).

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 10:30 часот до завршување со санација на дефектот.

Коронавирус