сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Скопје

Без вода корисници од Долно Лисиче

Без вода корисници од Долно Лисиче

Поради уличен дефект ф-80 на улицата „20“ број 30 во Долно Лисиче, прекинато водоснабдување денеска ќе имаат корисниците од Долно Лисиче.

Како што соопштија од РЦУК по известување од ЈП Водовод и Канализација, водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:30 до завршување со активностите.

Парламентарни избори 2020