вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 228
home Скопје

Бeз вода денес дел од корисниците на улицата „8 Март“

Бeз вода денес дел од корисниците на улицата „8 Март“

Од ЈП Водовод и Канализација, информираат дека денес поради уличен дефект ф-2“ на ул. „Орце Николов“ број 10, прекинато водоснабдување ќе имаат дел од корисниците на  улица „8-ми Март“ во Општина Центар.

Прекинот е најавен од 09:00 часот  до завршување на дефектот.

Локални избори 2021