вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Скопје

Без вода дел од булевар „Св. Климент Охридски“

Без вода дел од булевар „Св. Климент Охридски“

Поради уличен дефект ф-80мм на булевар „Партизански Одреди“ 17 прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците од истата улица на потегот на булевар „Св.Климент Охридски“ до булевар „Мито Хаџивасилев Јасмин“.

Како што информираат од РЦУК, прекинот ќе биде од 09:00 часот до завршување на интервенцијата.

Коронавирус