среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Скопје

Без вода дел од Бардовци

Без вода дел од Бардовци

Прекин на водоснабдувањето денеска од 10:30 часот ќе имаат дел од корисниците во населба Бардовци.

ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје информира дека прекин на водоснабдувањето ќе има поради санирање на уличен дефект на улица 6, бр. 62-64, а без вода ќе бидат корисниците од улиците 6 и 8. (МИА)

Коронавирус