сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Без струја утре објектите околу Министерството за економија и селото Бојане

Без струја утре објектите околу Министерството за економија и селото Бојане

Без струја утре во периодот од 08:30 до 11 часот ќе бидат жителите од улицата „Народен фронт“ и дел од улицата „Јуриј Гагарин“ во околината на Министерството за економија и ресторанот „Дукат“.

Во периодот од 9 до 15 часот без струја ќе бидат дел од корисниците од селото Бојане во општина Сарај.

Локални избори 2021