сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

Без струја утре дел од Гази Баба

Без струја утре дел од Гази Баба

Од ЕВН Македонија АД известуваат дека на ден 26.03.2020 година (четврток) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 09:00 до 13:00 часот, корисниците од улиците Зендел Џемаил и Маџари, општина Гази Баба.

Коронавирус