понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 178
home Скопје

АНИМА МУНДИ ВЕ МОЛИ ЗА ПОМОШ: Се бара Малиша

АНИМА МУНДИ ВЕ МОЛИ ЗА ПОМОШ: Се бара Малиша

Здружението за заштита на животни Анима Мунди, денеска преку ФБ побара помош:
„Се бара Малиша, последно виден во Центар, но може да е било каде.
Млад мажјак, 1 година стар.

Доколку го видите обидете се да го задржите и јавете се веднаш на +38977524232

ОЧАЈНО ГО БАРААТ“!

Коронавирус