сабота, 23. февруари 2019. Вести денес: 20
home Скопје

„Аеродром во моето срце“: Змии во општината која Марин и Шилегов направија да личи на џунгла (ФОТО)

„Аеродром во моето срце“: Змии во општината која Марин и Шилегов направија да личи на џунгла (ФОТО)

Змии во општина Аеродором! Граѓаните оставени на милост и немилост. Неспособноста на Златко Марин и Петре Шилегов направија општината да личи на џунгла. Децата во парковите повеќе не се безбедни. Дојде Живот во Аеродром!, пишува на Фејсбук страницата „Аеродром во моето срце“.