вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 205
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лисиче

home Општини

ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Ранковце

ВО ЖИВО: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Ранковце

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи митинг во населеното место Ранковце.

На митингот ќе се обрати кандидатот за градоначалник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР велиот митинг ќе го пренесува во живо веднаш што биде започнат.

Следете не…

Најнови вести

Локални избори 2021