четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 150
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Општини

Во прекин сообраќајот на патот Кавадарци – Неготино

Во прекин сообраќајот на патот Кавадарци – Неготино

Сообраќајот на патниот правец Кавадарци – Неготино, на влезот за село Марена, е во прекин во двата правци поради сообраќајна несреќа.

Како што информираат од Автомото сојузот на Македонија, сообраќајот е во прекин од 16:50 часот.

Парламентарни избори 2020