понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Општини

Во прекин патот Крива Паланка – Деве Баир поради сообраќајка

Во прекин патот Крива Паланка – Деве Баир поради сообраќајка

Поради случена сообраќајна незгода, сообраќајот на државниот пат Крива Паланка – граничен премин Деве Баир е во прекин.

Како што информира АМСМ,сообраќајот е во прекин од 9:50 часот. (МИА)

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија