петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 66
home Општини

ВНИМАВАЈТЕ: Ова е опасно по живот – луд возач на автопатот кај Велес (ВИДЕО)

ВНИМАВАЈТЕ: Ова е опасно по живот – луд возач на автопатот кај Велес (ВИДЕО)

Видеото објавено на социјалните мрежи од автопатот после Велес покажува дека овој возач веројатно ја промашил клучката.

Тој решил да се врати назад, но во спротивна насока.

Вистинска среќа е што нема посериозни последици од оваа “авантура“ на возачот. Неговото возење беше опасно по живот.

Најнови вести