сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 65
home Општини

ВМРО-ДПМНЕ ОК БЕРОВО: Градоначалникот Пекевски нанесува штета по буџетот со неправилности на неговото работење

ВМРО-ДПМНЕ ОК БЕРОВО: Градоначалникот Пекевски нанесува штета по буџетот со неправилности на неговото работење

Продолжуваат пресовите на ОК ВМРО ДПМНЕ Берово.

И овој пат на денешната прес-конференција, беше обвино за неправилностите на работењето на градоначалникот Пекевски, со што директно му нанесува штета по буџетот на општината.

Во продолжение видео од денешниот прес:

Коронавирус